Hakkımızda

Kurumsal bir yapıda, farklı makine  projelerinin hayata geçirilebilmesi düşüncesiyle kurulan Kızılateş Yangın Güvenlik Temizlik Makinaları , İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde konusuna vakıf,deneyimli personeli ile makine sektöründe ilk akla gelen firmalardan biri olup,tamamen Türk mühendisleri ile geliştirmiş olduğu patentli ürünü Rotfire Yüksek basınçlı acil yangın söndürme makinası ile  Türkiye'de bir ilke imza atmıştır.

Kızılateş kurulduğu günden bugüne farklı sektörlerde hitap eden "CE" güvencesine sahip ürünlerini,ISO 9001-2015 standardına ve yasal mevzuatın şartlarına uygun olarak üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ve müşteri şartlarını hedef alarak faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız,kalite yönetim sisteminin sağladığı sürdürülebilir ve süreksel iyileşme süreciyle, kullandığı teknoloji ve teknik yapısı ile yenilikleri yakından takip ederek hızlı bir şekilde büyümesine devam etmektedir.

Türkiye'de bir ilk olan yüksek basınçlı acil yangın söndürme makinesini üreterek adını duyuran firmamız,  KBRN Dekontaminasyon sistemleri üretimi de yapmaktadır.

Firmamız ürünlerinde yerli malzemeler kullanmakta ,müşterilerine sunduğu makineleri için taahhüt ettiği garanti şartlarına mutlak surette riayet etmekte,yaygın servis ağı ile sağladığı  satış sonrası servis hizmetiyle müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.Yapmış olduğu çalışmalarla müşterilerinden aldığımız takdir ve teşekkür ile her geçen gün büyüyerek,yurt içinde sağladığı başarılarını,yapmış olduğu ihracatlarla yurtdışına da taşımaktadır.

 

 

WpDevUK Wordpress Expert, Web Design & Development Agency